نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خانواده های همسر

1489
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41267
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده های همسر

سلام، وقتتون بخیر، بنده یک جوان 30 ساله متاهل هستم با یک فرزند 3 ساله، از زمان عقد تا الان که نزدیک 8 سال از زندگی مشترک ما میگذره، نتونستیم دعواهامون رو درخصوص والدینمون مدیریت کنیم، متاسفانه با کوچکترین حرف از اونا بحثمون میشه و کل خاطرات بد قدیمی رو زنده میکنیم و دعوامون میشه، همدیگه رو خیلی دوست داریم. همسر من از پدر و مادرم خیلی دلخورند و کینه دارند و مادرمن هم رفتاری که با دو عروس دیگش داره با همسر من نداره، از طرفی من پدر و مادرم رو خیلی دوست دارم و نمیخوام ازم دلخور باشن. من دوست دارم هر روز یا یک روز درمیون اونارو ببینم ولی همسرم میگه نباید تنها بری چون اونا مدام پشت من حرف میزنن و تو جوابشونو نمیدی و همراهشون میشی در حالی که اصلا اینجوری نبوده. نمیدونم چیکار کنم اصلا با دیدن پدر و مادرم اعصابش خورد میشه و تحمل این قضیه واسه من سخته، لطفا راهنماییم کنید. این یکی از هزاران بحثی هست که من با همسرم دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خانواده های همسر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مورد نیاز است که شما از هیچ یک از طرفین طرفداری نکنید و سعی کنید بیان کنید که اگر از آنها همسرتان ناراحت هستند در احترام این موضوع را به آنها بیان کنند و نیاز است که هردوی شما بدانید که شماها مسئول رفتارهای خانوادتان نیستید و تها مسئولیت رفتارهای خودتان را بر عهده دارید .
    1. واکنش شما در مقابل صحبت های همسرتان و یا خانوادیتان چگونه می باشد؟
    2. مشکلات اساسی دیگران در مورد چه مسائلی می باشد؟
    3. رابطه عاطفی و جنسی شما رضایت بخش می باشد؟
    4. روابط شما با خانواده همسرتان چگونه می باشد؟
    5. دلیل دلخوری های همسرتان چه میزان درست می باشد و شما برای بهبود حال او چه کاری انجام می دهید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41269
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خانواده های همسر

شما زمانی ازدواج کردید که تو اون سن جوونا خیلی به حرف پدر و مادر حساس هستن و بهشون گوش میدن !!!
    خیلی از رفتار پدر و مادر دفاع نکنید و بزارید براش بی اهمیت بشه ...
    والله آدم میمونه با شرایط ازدواج توی این مملکت چی بگه !!! هر جا هم برید میگن زن باید حرف شوهر رو گوش کنه و هرجا شوهر میره اونجا بره
    حقیقتا من موندم چی بگم , معلوم نیست اسلامی هستیم یا غربی , قوانین و رفتارمون تناقض شدید داره , بنظرم اینارو با مشاور حتما درمیان بزارید
    شما برید پیش خانم های دیگه درد و دل کنید میگن غلط کرده زن آزاده و برو خونه مادرت
    بری پیش آدم قانون میگه حرف شوهر رو باید گوش بدی
    از یه طرف هم بخوای تحمل کنی یه شر درست میشه , نخوای تحمل کنی یه شر دیگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد